Congresul Național pentru Studenți și Tineri Medici, KronMed 2023

16-19 noiembrie 2023

Aducem în atenția voastră o nouă ediție a Congresului Național pentru Studenți și Tineri Medici KronMed, ediție ce promite un program științific pe cât de complex, pe atât de fascinant! Alături de speakeri de renume la nivel național și prin intermediul a numeroase workshopuri inedite, punem pe prim plan dobândirea facilă a informațiilor medicale și crearea unor experiențe deosebite.
Participanții vor avea ocazia nu doar de a socializa, ci și de a dezbate noțiunile de interes. Așadar, în perioada 16-19 noiembrie 2023 vă așteptăm în Brașov, la Aula Universității Transilvania din Brașov, pentru a scrie împreună istoria unei ediții a Congresului KronMed cu răsunet de durată!
Evenimentul este adresat studenților, medicilor rezidenți și tinerilor specialiști din specializările: medicină generală, asistență medicală generală, balneofiziokinetoterapie și recuperare, laborator clinic, precum și colegilor din arii profesionale conexe.

Mai multe detalii, aici: https://www.kronmed.org/