Rezultate admitere faza IV

Pentru CONFIRMAREA LOCULUI , candidații declarați admiși în Faza IV (la TOATE programele de studii ale Facultății de Medicină), trebuie să iși aducă dosarul cu actele ÎN ORIGINAL în data de 27 august 2019, între orele 09:00 - 13:00. Cei admiși pe locurile cu taxă pot aduce actele în copii legalizate și trebuie sa aibă în dosar și DOVADA PLĂȚII primei tranșe a taxei de școlarizare în valoare de minim 1000 de lei. Plățile se pot efectua și la casieria universității din Corpul T. Confirmarea locului se face personal sau prin împuternicit cu procură notarială.
Candidații declarați admiși care nu îndeplinesc condițiile de mai sus vor fi RETRAȘI DEFINITIV de pe liste.
CANDIDAȚII CARE AU AVANSAT DE PE LOCURILE CU TAXĂ PE LOCURILE BUGETATE TREBUIE SĂ ADUCĂ LA SEDIUL FACULTĂȚII DIPLOMA DE BACALAUREAT ÎN ORIGINAL.

ÎN ATENȚIA CANDIDAȚILOR AFLAȚI ÎN LISTELE DE AȘTEPTARE

Daca doriți sa fiți menținuți în competiție la generarea listelor finale (30 august 2019), trebuie să bifați OBLIGATORIU căsuța "Participare la admitere în faza finala (30 august 2019)" din contul de admitere al candidatului.

Bifarea se poate face numai în intervalul 26.08.2019, ora 8.00 - 28.08.2019, ora 15.00.

LICENȚĂ învățământ cu frecvență

CANDIDAȚI ADMIȘI – pe programe de studii
Lista total înscriși medicină - în ordine alfabetică
Medicină admiși:
MEDICINĂ - BUGET
MEDICINĂ - CU TAXĂ
CANDIDAȚI RROMI
CANDIDAȚI ROMÂNI DE PRETUTINDENI

CANDIDAȚI ÎN AȘTEPTARE
CANDIDAȚI RETRAȘI
CANDIDAȚI ABSENȚI
CANDIDAȚI RESPINȘI